KALİTE BELGELERİMİZ

havlu

Zorel Tekstil olarak en iyi pamuğu işleyerek, en kaliteli havlu, bornoz ve nevresimleri ürettiğimiz  fabrikalarımızın bulunduğu bu bölgemizde böylece pamuğun en eski hikayesi başlamış oldu. Denizli’deki pek çok firma gibi bizimde modern tesislerde üretim yapma yolunda ilerleyişimiz, eski mekikli tezgâhlar da üretilen kumaşların ticaretini yaparak başladı.

1989 yılında çözgü, haşıl ve dokuma fabrikası olarak kuruldu.1996 yılında ihracata başlayan Zorel Tekstil 150 çalışanıyla 11000 m2’lik kapalı alanda yıllık yaklaşık 15 milyon dolarlık ihracat rakamına ulaşmıştır. İngiltere, Amerika ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkedeki seçkin ev tekstil alıcılarına hitap etmektedir.

Firmamız Zorel Tekstil, havlu, bornoz ve nevresim ürün gruplarıyla tekstil endüstrisinin en seçkin firmalarındandır. Amacımız müşterilerimize konfor, kullanış, tasarım, güncel trend ve teknolojiler gibi başlıklar altında yüksek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Tasarımdaki gelişmiş servisimizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yükseltiyor ve genişletiyoruz. Bugün, satışlarımızın %85’ini yurtdışı oteller ve mağazalar ile gerçekleştirmekteyiz. Toptan ve perakende miktarımız ise satışın ini oluşturmaktadır. Üretimin kumaştan mamüle kadar her bir adımında müşterilerimizle ilişkilerimizde hassasiyetle hareket ediyor ve onların talepleri doğrultusunda ilerliyoruz.

Her bir üretim için hedefimiz ise müşterilerimize kesintisiz hizmet, zamanında teslim ve sonuç olarak yüksek kaliteli ürünler sunarak memnun etmektir.

 HAVLU

Genel olarak havlu havlı bir yapıya sahip olan kumaş olarak tanımlanır, kullanım alanı ise özellikle banyo, tuvalet ve ayrıca mutfak, yüzme gibi dış mekan etkinlikleridir. Ayrıca havlu kumaşın çok yumuşak ve su emiciliğinin yüksek olması beklenir.

Havlunun kalitesini etkileyen sıklık, iplik türü, hav uzunluğu ve tasarımı, nakışı yada rengi gibi teknik ve pratik parametreler vardır. Bütün tasarım adımları müşteri talepleri ve son kullanım alanı doğrultusunda ayarlanmaktadır. Örneğin; plaj havlusu ile bir ofis için alınan el havlusu teknik ve tasarım bakımından oldukça farklıdır.

Zorel Tekstil olarak, ürünlerimizi müşterilerimizin taleplerine göre sunuyoruz ve geniş bir havlu serisi tasarımına sahibiz. Bunlar, sınıflarına göre;

  • Boya & Baskı; Düz boyama, İplik boyama ve Baskı,
  • Üretim tipi: Dokuma – Armürlü ve Jakarlı,
  • Örme – Örgü Havlu,
  • Tasarım: Waffle, Kadife ve Nakışlı havlular

BORNOZ

ZOREL bornozları % 100 pamuk kalitesiyle sizlere giyilebilir konforu sunar. Siz müşterilerimize vücudunuzla bir harmoni yakalayacak özel bir konfor serüveni sözü veriyoruz. Çünkü firmamız tarafından en iyi tasarımlar, gelecek trendleri ve konseptler gün be gün takip edilip güncellenmektedir. Seçkin hizmetimize ek olarak, kumaş kalite gereksinimlerini karşılayan ürünlerimiz OEKOTEX sertifikasına sahiptir. Size sunduğumuz bornoz tiplerimiz:

  • Renkli & Baskılı
  • Jakarlı Dokuma
  • Nakışlı
  • Yumuşak Kadife

NEVRESİM

Bizler, ZOREL olarak sizlere en konforlu tecrübeyi yani güzel rüyalar sunmak için kaliteyi en üst seviyelere çıkardık! Pastel ve soft renklerden oluşan Linen Nevresim Serimizle en güzel dinlenme dakikalarını hediye ediyoruz. Nevresimlerimiz size en iyi dokunuşu sunmak için doğal keten life ve ipliklerinden elde edilmiştir.

USATurkeyGermanFrenchItalySaudi ArabiaRussiaUnknown